Ciekawostki

Taxi Zakopane

Rynek taksówkowy w Polsce jest stosunkowo młody. Jego rozkwit zaczął się dopiero po 1970 roku, kiedy na naszych drogach zaczęło przybywać samochodów. Aktualnie w Polsce działa kilka grup taksówkarzy. Najliczniejsza jest grupa osób pracujących własnym samochodem. A także bardzo często zrzeszonych w dużych korporacjach realizujących kursy na telefon.

Celem taxi jest przede wszystkim dostarczenie Klientom usług o jak najwyższej, jakości. Firmy oferują szereg nowoczesnych rozwiązań ułatwiających rozliczenia bezgotówkowe (elektroniczne karty Klienta, karty płatnicze). Wiele firm obsługuje również imprezy okolicznościowe, kongresy, sympozja. Do dyspozycji klientów są samochody wysokiej klasy. Wszystkie pojazdy wyposażone są m.in. w ABS, poduszki powietrzne i klimatyzację.

 

Taxi Zakopane ceny

 

Ceny taksówek za przejazd zależą od wynajętej  taksówek. A także ile osób w tym samym czasie będzie przewożone. Ceny są również dostosowane, do jakości usług.

Jednego możemy być pewni średnia wartość kursu na terenie miasta wynosi ok. 15zł. Poniżej przedstawiam ogólny cennik zgodnie ze wskazaniami taksometru i obowiązujące stawki względem stref.

  • Taryfa 1: cena za kilometr 4 zł, obowiązuje w każdy dzień tygodnia oprócz Niedziel i Świąt od godziny 6.00 do 22.00;
  • Taryfa 2: cena za kilometr 6 zł, obowiązuje w każdy dzień tygodnia od godziny 22.00 do 06.00 w Niedziele i Święta obowiązuje przez cały dzień w strefie miasta Zakopane;
  • Taryfa 3: cena za kilometr 8 zł, obowiązuje w każdy dzień tygodnia poza strefą miasta Zakopane od godz. 6.00 do 22.00  z wyjątkiem Niedziel i Świąt;
  • Taryfa 4: cena za kilometr 12 zł obowiązuje w każdy dzień tygodnia poza strefą miasta Zakopane od godz. 22.00 do 6.00 – w przypadku tej taryfy cena może być negocjowana.

Przewozy w Zakopanem

 

Zakopane jest małym miasteczkiem, dlatego znacznie lepiej poruszać się po nim pieszo. Jeśli jednak potrzebujesz wziąć taksówkę najlepiej wezwać ją przez telefon. Jest to 30 procent taniej niż z postoju. Najwięcej taksówek jest w okolicy dworca PKP i PKS.

W Zakopanem funkcjonują między innymi takie przewozy jak:

  • EURO TAXI

EURO TAXI to firma świadcząca usługi transportowe w Zakopanem, jak również w całej Polsce. Firma dysponuje samochodami, które mogą pomieścić 4, 6, 8, 15 i 20 pasażerów. Wszystkie środki transportu  mają klimatyzację, która jest niezbędna, aby podróż była komfortowa.

Euro Taxi dysponuje darmowymi mapami turystycznymi miasta oraz informacjami o jego atrakcjach turystycznych. Wszyscy kierowcy taksówek dbają i wygląd i czystość samochodu. A także kierowcy mówią posługują się językami obcymi. Takimi jak: angielski, rosyjski, niemiecki i francuski.

Każdy pracownik ubrany jest w koszulkę firmową. Firma jest zorganizowana i zawsze przygotowana na specjalne zamówienia. W taksówce Euro Taxi można płacić kartą VISA, MasterCard, DISCOVER Network i American Express

  • Radio Taxi Zakopane

Taxi TATRY naszym głównym celem było przede wszystkim dostarczenie Klientom usług o jak najwyższej, jakości. Przez ostatnich 25 lat w tej kwestii nic się nie zmieniło. Nadal na pierwszym miejscu stawiamy satysfakcję i zadowolenie Klientów. Oddajemy Państwu do dyspozycji ponad 40 bardzo dobrze wyposażonych samochodów, oznaczonych naszym logo. Współpracujemy z kierowcami z dużym doświadczeniem w pracy związanej z przewozem osób. Posiadamy samochody osobowe, vany i busy.

  • Giewont Radio Taxi

Radia Taxi Giewont swoje usługi oferuje dla stałych mieszkańców Stolicy Tatr. Jak i dla gości chcących odpocząć od codzienności. Firma oferuje obsługi 24h, a także możliwość rezerwacji kursów. Firma obsługuje również imprezy oraz transport osób na lotniska lub dworce. W firmie jest również możliwość wyboru możliwość taksówki (combi, van, z klimatyzacją, dla niepalących, 4×4). Co więcej, istnieje możliwość zamówienia taksówki z kierowcą posługującym się językiem: Angielskim, Rosyjskim, Hiszpańskim. A także Greckim, Francuskim, Niemieckim i Holenderskim. Za przejazd możemy zapłacić kartą Maestro,Visa, MasterCard.

  • Inter Radio Taxi

Inter Radio Taxi to korporacja prosperująca nieprzerwanie od 1991 r. Firma oferuje przewozy klientów na terenie Zakopanego oraz Podhala. Jak i również do wszystkich innych miejsc docelowych. Firma świadczy najwyższy poziom usług poprzez komfort, bezpieczeństwo oraz atrakcyjną i elastyczną cenę. Samochody są przede wszystkim wygodne, czyste oraz sprawne. Do wyboru są taksówki osobowe oraz vany. Istnieje możliwość negocjacji cen. Honorujemy karty zniżkowe InterTaxi dające 10% zniżki na nasze usługi transportowe. Firma obsługuje na najwyższym poziomie każdą imprezę, wesela, zgrupowania, wycieczki, transfery na lotniska.

  • Taxi Zakopane

TAXI Zakopane to wspaniała oferta na podhalańskim rynku usług. Zarówno dla mieszkańców, jak i odwiedzających Zakopane turystów. Firma ofertę kieruje do klienta indywidualnego oraz zorganizowanych grup. Firma zapewnia komfortową i bezpieczną podróż. Wszystkie taksówki są zadbane i pachnące tak by każda podróż odbywała się z przyjemnością. Ponadto samochody są przystosowane do przewozu osób niepełnosprawnych.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back To Top